Witaj to-be-przedsiębiorco

Moje zapędy w kierunku dzielenia się spostrzeżeniami i wymiany doświadczeń z mądrzejszymi ode mnie odcisnęły istotne piętno na przebiegu mojej kariery. Weszły z butami także w harmonogram każdego dnia w formie bardziej i mniej przyjemnych obowiązków.

Wiele działań, które podjąłem uległo profesjonalizacji w drodze rozwoju, którego następstwem była formalizacja współpracy (umowy, notariusze i takie tam). Każdy kolejny etap to nowe doświadczenia, relacje, sukcesy i porażki. Często sprawia to jednak, że moje wypowiedzi reprezentują stanowisko większego grona ludzi, konkretną markę lub wspólne cele. Ten blog ma być moją prywatną platformą komunikacji ze światem zewnętrznym. Miejscem, do którego zapraszam i w którym chciałbym dyskutować w luźny, ale merytoryczny sposób.

Nie określam tematyki, ale w naturalny sposób będzie związana z tym, czym się zajmuję, moimi zainteresowaniami i obserwacjami. Można się zatem spodziewać tematyki dotyczącej firm we wczesnych fazach rozwoju – ich tworzenia, finansowania i rozwoju.

Zapraszam do małego królestwa!

Leave a Reply