Good Time Radio – spełniaj marzenia

 

W przeszklonym module w popularnej sferze imprezowo-kulturalno-chilloutowej poznańskiego KontenerART nadaje nowa rozgłośnia internetowa. Good Time Radio (goodtimeradio.pl) to nowa inicjatywa twórców muzyki, dziennikarzy, ale też przedsiębiorców, którzy w ten przyjemny sposób stawiają sobie pomnik i kreują tubę do promocji młodych artystów oraz edukacji muzycznej.

GTR nadaje całą dobę, stale uzupełniany jest grafik audycji live, wspierany tematycznymi playlistami. Swoją drogą cały proces powstawania audycji i nadawania „w eterze” jest bardzo ciekawy. Od dawna ze wszystkich mass mediów najbardziej interesują mnie rozgłośnie radiowe. Pamiętam, jak po późnej audycji w radiowej czwórce, gdzie byłem zaproszony, jeszcze przez godzinę siedziałem w reżyserce i przyglądałem się pracy całego zespołu. O 1 w nocy dowiedziałem się, że czeka na mnie kierowca Polskiego Radia i zapytano mnie czy byłbym skłonny już pojechać do domu (nie wiedziałem, że ma mnie ktoś odwieźć 🙂 ).

GTR team

GTR to przede wszystkim ekipa świetnych ludzi, których znam od niedawna, ale każdy czuje się wśród nich jak wieloletni przyjaciel. GTR to także ciekawa oferta muzyczna i mimo hasła „good music with electronic touch”, jest tu miejsce dla różnych gatunków. Polecam kliknięcie „play” i oddanie się pracy lub odpoczynkowi w przyjemnej aurze muzycznych smaków serwowanych przez doświadczony zespół radiowców wzbogacony o fanów muzyki, którzy swoją pasją chcą się podzielić!

P.S. Całkiem prawdopodobne, że już wkrótce na antenie Good Time Radio będzie można usłyszeć… mnie 🙂

 

20130709-155334.jpg

20130709-155443.jpg

20130709-155526.jpg

20130709-155615.jpg

Źródło: https://www.facebook.com/GoodTimeRadioPL i ja w tle :)
Źródło: https://www.facebook.com/GoodTimeRadioPL i ja w tle 🙂

Trailer/teaser – pełen profesjonalizm!

Polub Good Time Radio na facebook’u!

Leave a Reply